PTT KARGO TAKİP

PTT KARGO TAKİP(YURT İÇİ)

PASAPORT TAKİP SORGULAMA

Ptt Kargo takip işlemlerinizi, Kp ile başlayan takip numaranızı ve sitede gördüğünüz güvenlik kodunu girerek bu sayfadan yapabilirsiniz.

Ayrıca bu sayfada cevap bulacağınız sorular:Ptt kargom kaç günde bana ulaşır?, Pasaportum elime ne zaman ulaşır?, Ptt kargomu nasıl takip edebilirim?Ptt şubelerinin her biri Ptt Kargo şubesi olarak hizmet verir. Bu şubeleri arayarak pasaport takibinizi,gönderi sorgulamanızı,kargo takibinizi yapabildiğiniz gibi online olarak da bu işlemleri sayfalarımızdan hızlıca yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek bilgi Kp ile başlayan barkod numaranızdır.

 PTT KARGO TAKİP SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN

 

Gönderileriniz yurtdışı bağlantılıysa Yurtdışı sorgulaması için tıklayın.
PTT YURTDIŞI KARGO TAKİP
 
 
%80 Zaman Tasarrufu
Yoğun Kargo Gönderimi yapanlar için Kargom Nerede Eklentisi:8 farklı kargo şirketinin gönderi izlemesini tek eklentiyle yaparak zamandan en az %80 tasarruf edebilirsiniz. 
 
İndirmek için tıklayın
 
Her bir Ptt şubesi aynı zamanda bir “ Ptt kargo Şubesi “ demektir. Bir devlet iştiraki olan kurumun vizyonu her mahalleye bir  “ Ptt  Şubesi “ olarak dikkat çekmektedir. Bu vizyonla birlikte lojistik sektörüne ciddi bir katma değer yaratılmaktadır. Adeta kılcal damarlar şekilde tüm Türkiye’de örülen ağ, kargo kabul işlemlerini ,kargo güvenirliğini,  ve kargo takip işlemlerini daha etkin hale getirmektedir.Sitemizden En hızlı şekilde Ptt Kargo Evrak Takip No ile kargo takibinizi gerçekleştirirsiniz. Bu takip ücretsiz olarak yapılmaktadır, herhangi bir rezervasyon ücreti ya da izleme ücreti bulunmamaktadır.
 
Açıklama : Ağırlıkça maksimum 2 kg, hacimce maksimum 2 desiye ulaşan ve ivedilikle alıcılara gönderilecek evrak, belge  ve eşya bulunan kargolar  ”kurye”; pasaport, kimlik kartı, banka kartı gibi nitelikli maddeleri içeren gönderiler ”nitelikli kurye”; il ve ilçe merkezlerinde kabulünün yapıldığı gün alıcılarına ulaştırılacak 30 kiloya kadar olan gönderiler ”şehiriçi ekspres kurye”; 2 kilo ve 2 desinin üzerinde ve kapsamında eşya bulunan gönderiler ”kargo”; ağırlıklı olarak uçakla ve en seri yoldan alıcılarına ulaştırılması istenen ve kapsamında eşya bulunan 2 kg üzerindeki gönderiler ”VIP kargo” olarak isimlendirilecek.